משלוח חינם ברכישה מעל 299 ש"ח
פורסם ב- כתיבת תגובה

מדוע עריסה מתחברת מומלצת?

עריסה מתחברת מומלצת

עריסות לתינוקות וכל מה שבניהם

רשתות שמציעות מוצרי תינוקות, מלאות בהמלצות להורים, במיוחד לנשים שעדיין בהיריון. ההמלצות הן בעיקר על רהיטי חדר התינוקות וכן, בנושא השינה שהוא חשוב הן לתינוק והן לאם. למשל עריסות לתינוקות, מומלצות בקרב המוכרים. אם למשל בחודשי חייו הראשונות של התינוק, הפריט המומלץ ביותר הוא עריסה לתינוק שמתחברת למיטת ההורים, מה שיקנה לתינוק שינה רציפה בצמוד להוריו וכן שמירה מוחלטת על התינוק וגישה לכל צרכיו.

 

למשל יש כאלה שמצמידים עריסות לתינוקות ליד מיטות ההורים, אך יש שירכשו עריסה נצמדת כאשר השלב שלה שצמוד למיטה של ההורים פתוח. עד לגיל של 6 חודשים, התינוק יצטרך לישון בחדר ההורים להשגחה צמודה בשעות הלילה. יש לשים לב כי אסונות כגון מוות בעריסה, התרחשו בשנת החיים הראשונה של תינוקות אשר ישנו בחדר משלהם. זו הסיבה כי ההורים מודעים לכך ומעדיפים כי התינוק יישן בעריסה בצמוד להם.

 

מה מומלץ לדעת לפני שרוכשים עריסות לתינוקות?

יש לשים לב, כי העריסה היא תחת תו תקן ישראלי. בדקו את גלגלי העריסה וודאו שהם אינם נופלים, כאשר אתם מרימים את העריסה. יש לשים לב כי פינות העריסה תהיינה מעוגלות. הצבע של העריסה, חייב להיות מחומר ידידותי לסביבה שאינו רעיל. שימו לב כי המרחק של סורגי העריסה, לא יעלה על 7 ס"מ, כך שניתן יהיה למנוע שחלילה ראשו של התינוק לא ייתקע בין הסורגים. יש לרכוש נכון מזרון עבור עריסות לתינוקות. שימו לב, כי המזרון יכסה את שטח העריסה כולה. יש לשים מגן ראש נעים ובטיחותי סביב העריסה, כך שהוא יהיה מוגן לגמרי. שימו לב גם למצעים של העריסה ורכשו מצעים העשויים מבדים טבעיים כגון כותנה או פלנל.

 

כאשר אתם רוכשים עריסות לתינוקות, מצד אחד  התינוק לידכם ומצד שני הוא בעל מקום שינה עצמאי משלו. לא מומלץ להשכיב את התינוק בין ההורים בלילה, זה עשוי להיות מסוכן מאוד. זו הסיבה כי רכישה של עריסת תינוק מתאימה, תהווה פתרון יעיל. יש לרוקן את העריסה מבובות למיניהן או לשים יותר מדי שמיכות בעריסה. מומלץ לעטוף את התינוק עם שמיכה נצמדת, כך שלא יסתבך איתה.

 

התייעצו עם המוכרים לפני רכישת העריסה לתינוק

כאשר אתם ניגשים לחנות למוצרי תינוקות, או רשת של מוצרי תינוקות,התייעצו היטב עם המוכר בחנות, לגבי עריסות לתינוקות ישנם כל מיני דגמים וכאלה שעולות יותר או פחות. מה שצריך לשים לב לאיכות העריסה, לחומרי הגלם, לתקינותה אשר תתבטא באמצעות תו תקן ישראלי. למשל עריסה לתינוק מתאימה מאוד לאימהות מיניקות וכן, לאימהות שעברו ניתוח קיסרי. עריסה זו היא חיונית ואינה עולה הרבה. אימהות תעדפנה עריסה העשויה מעץ מלא, היות והיא האיכותית והיציבה ביותר.

 

רכישת מצרים לתינוקות היא בהחלט חוויה מרגשת להורים, אשר כבר בוחרים את מוצרי התינוק הכוללים עריסה ומיטה לתינוק, מצעים, בגדים ושמיכות. ההורים מעוניינים לחוש בקרבה של התינוק, מה שיקנה להם שקט ובטיחות בשנת הלילה של התינוק. אנו אמנם אוהבים לראות את חדר התינוק מעוצב עם מיטה או עריסה, אבל לאחר מכן, במחשבה שנייה, ההורים מבינים שלא מומלץ להשאירו לבד בחדרו ואז, מגלים  יותר אחריות ומחליטים אפילו לרכוש עריסה מתלבשת שהכוונה היא כזאת אשר נצמדת למיטת ההורים. יש לציין, כי עריסות לתינוקות מחיריהן אינם בשמים ואפשר בהחלט לרכוש עריסה איכותית ותקנית במחיר שיהיה בהחלט סביר. בכל מקרה, יש לבצע השוואת מחירים, מה שיוביל אתכם לרכישה מושכלת שלעריסת התינוק ושאר מוצרים נלווים.

 למידע נוסף על העריסה המתחברת שלנו – עריסטה >>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *