משלוח חינם ברכישה מעל 299 ש"ח
פורסם ב- כתיבת תגובה

מגינים לעריסה מתחברת לתינוק

מגינים לעריסה מתחברת לתינוק

אל תמעיטו בערכם של מגני העריסה

כל הורה חדש צריך למצוא מגן עריסה בטיחותי לעריסה מתחברת.

שוקלים לרכוש מגן עריסה לעריסה מתחברת לתינוק שלכם שבדרך?
צמריריים, מסוגננים, ורכים למגע, מגיני העריסה יושבים על מדפי הקמעונאים המוכרים כבר עשרות שנים.

למרות שלמראית עין הם נראים בלתי מזיקים, יש מגיני עריסה שעלולים להגדיל את הסיכון למוות בעריסה (לא עלינו). מ-1990 עד 2016, 107 מקרי מוות ו-282 מקרים לא קטלניים (הקשורים בחסימת דרכי נשימה, חנק, ולכידה) נקשרו באופן ישיר למגיני עריסה. ואף מפחיד מכך, בשנים האחרונות של המחקר (2008 עד 2012), שיעור מקרי המוות הקשורים במגיני עריסה עלה כמעט פי שלוש.

ד”ר אדוארד קוליץ’, המכונה “רופא שינת התינוק”, טוען שאסור שמגיני עריסה יהיו זמינים לצרכנים, והוא נתן לנו שלוש סיבות מדוע הוא ממליץ להורים לשמור את מגיני העריסה הרחק מן, ובכן, העריסה:

 

  1. עד גיל 3-4 חודשים בערך, תינוקות לא מתהפכים, וזה בלתי סביר שתינוק יהיה בעל מספיק כוח כדי לפגוע בעצמו.
  2. לפני גיל 4-9 חודשים, תינוקות יכול להתהפך לתוך מגן עריסה עם הפנים קודם – מקביל לשימוש בכרית. בהחלט יש בכך סיכון תיאורטי לחנק.
  3. אחרי גיל 0-10 חודשים, רוב התינוקות יכולים למשוך את עצמם למצב עמידה ולהשתמש במגן העריסה כמדרגה ממנה יפלו מחוץ לעריסה.

 

מטעם האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים גם טוענים כי אסור להשתמש במגיני עריסה לעולם – והאזהרות אינן מסתיימות כאן.

 

אליסון ג’ייקובסון, המכונה “אם הבטיחות”, איבדה את בנה, קונור, במוות בעריסה, וכעת היא המנכ”ל של CJ First Candle, ארגון שפועל בכדי למנוע ולסלק את תופעת המוות בעריסה.

“אין שום צורך במגיני עריסה” היא מפצירה. “הורים דואגים שהילד שלהם יתקע את ידו או את רגלו בין סורגי העריסה, אך מגיני עריסה יכולים לגרום לבעיות גדולות”.

הסכנה הפוטנציאלית הכרוכה במגיני עריסה מסורתיים ברורה. למרות זאת, בשביל הורים רבים מגיני העריסה הם עדיין חלק חיוני בהרכבת העריסה של הקטן שלהם. ג’ייקובסון, שעובדת עם משפחות שקשה להן עם הרעיון של להיפרד ממגיני העריסה, ממליצה ללכת בכיוון הרשת.
“הורים מסוימים ילכו רחוק ויבחרו לא להשתמש בכלום, אך בשביל הורים שעדיין רוצים להשתמש במגן עריסה, רשת היא הדרך הכי טובה” היא אומרת.

היכנסו עכשיו ובחרו מגיני עריסה לעריסה המתחברת שלכם.

 

מגיני עריסה מרשת הם לא האפשרות החליפית היחידה בשוק. מגיני עריסה אנכיים וכיסויי סורגים לעריסה מציעים להורים את אותה שלוות נפש, בידיעה שהקטן שלהם בטוח, בלי לדאוג מפני הסכנות שהוצגו.

חשבו על החלופות ושקלו לרכוש מגן עריסה בטיחותי יותר עבור העריסה מתחברת שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *