משלוח חינם ברכישה מעל 299 ש"ח (לא כולל ריהוט)

עריסטה בהתאמה אישית

התאמה אישית היא אחת התכונות שיש ברוב העריסות. רב התכליתיות של העריסה מאפשרת שימוש יעיל ומקנה לעריסה את טעמכם האישי. עריסה יכולה לשמש בתור מיטת מעבר, שולחן, או עריסה עם שטח אחסון.

בין אם מכינים קן מזרדים ובין אם בונים עריסה בחדר ילדים, הורים פוטנציאלים מכל הסוגים נהנים להתכונן לבואו של בן משפחה חדש. עבור משפחות רבות, יש חשיבות עליונה להכנת העריסה לילוד. ערכות העריסה המותאמות אישית שלנו יכולות לספק את ההורים הצנועים ביותר או לחלופין, האקסטרווגנזיים ביותר, ומאפשרים הנאה שבבחירה לא רק בצבעים אלא גם בדים ועיצובים מיוחדים.

לפני שקונים עריסת תינוקות בישראל, חשבו על התנהגותכם כהורים – הדבר יעזור לכם לבחור את היחידה הנכונה של ריהוט לתינוקות בהתאם לצרכים אישיים שלכם. יש שפע של מגוון עריסות באינטרנט עבור התינוק שלכם שממנו אתם יכולים לבחור את המיטבי. עריסה מודרנית עם מגירות היא בחירה פופולרית מכיוון שניתן לאחסן בה את הבגדים והחפצים של הנולד. אם אתם נוסעים הרבה יש לבחור עריסה מעץ כך שהעריסה תהיה קלה וחווית נסיעות שלכם לא תפגע. אם יש לכם תאומים תזדקקו לעריסה יותר גדולה ועמידה מעץ. אתם יכולים גם להתאים אישית את העריסה בהתאם לצרכים שלכם.

עריסות התינוק תוכננו להיות הפריט המרכזי בכל חדר ילדים. שתפו את הרעיונות שלכם לגבי מיטות תינוק, או עריסות ואנחנו נכין את הפריט המושלם שמותאם לכם ועבור הבית שלכם.